NürnbergMesse

Bendra informacija apie dalyvavimą parodose NürnbergMesse

Jei Jus domina dalyvavimas parodose, pirmiausia primygtinai rekomenduojame jose apsilankyti. Jūs galėsite kokybiškiau pasiruošti dalyvavimui, suprasti parodos tematiką ir įvertinti pristatomos produkcijos tipą bei lygį, išanalizuoti savo asortimentą, o taip pat sužinoti kaip įrengiami stendai ir kaip juose organizuojamas darbas.

Jei tvirtai apsisprendėte dalyvauti parodoje, mes rekomenduojame registruotis kuo anksčiau, pageidautina prieš 8-9 mėnesius iki parodai prasidedant.

Norėdami dalyvauti parodoje, privalote:

1. Užpildyti registracijos formą:
detali įmonės informacija;
produktų grupes, kurias norite eksponuoti parodoje; 
pageidaujamas stendo dydis ir tipas.

Pasirašydami užpildytą registracijos formą, Jūs automatiškai pasirašote sutartį su NürnbergMesse. Juridinius tarpusavio santykius reguliuoja pagrindinės parodų dalyvavimo sąlygos (Special Conditions for Participation).

2. Pagal atitinkamą produktų grupę, kurią nurodė, parodoje norinti dalyvauti įmonė, paruošiamas stendo pasiūlymas. Jei įmonei tinka pasiūlytas stendas, įmonė turi atsiųsti raštišką patvirtinimą (nuo patvirtinimo pasirašymo įsigalioja sutartis su NürnbergMesse). Jei įmonei netinka pasiūlytas stendas, įmonė turi pranešti apie tai NürnbergMesse ir nedelsiant teirautis kito pasiūlymo.

3. Galutinai suderinus ir patvirtinus stendą bei jo vietą parodų salėje, dalyvaujančiai įmonei pateikiama sąskaitą-faktūrą už suteikto ploto parodoje nuomą. Taip pat įmonei suteikiame visus reikiamus parodos dalyvio dokumentus bei slaptažodį, stendo įrangos užsakymų sistemoje.

4. Tiesioginis dalyvavimas parodoje.

5. Tuo atveju, jei įmonė, parodos metu stende užsisakė elektros tiekimo paslaugas, kiliminę dangą, iškabą, stendo tvarkymą ar kita, pasibaigus parodai įmonei bus išrašyta sąskaita-faktūra už paslaugas, suteiktas parodos metu.

6. Įmonės-dalyvės informacija talpinama parodos kataloge bei internete.

Į dalyvavimo parodoje mokestį įeina (NUO, pvz.):

  1. Parodos ploto nuoma (nuo 9 metrų) – nuo 160 Eurų/ kv.m.
  2. Registracija – nuo 500 Eurai
  3. AUMA mokestis (0,60 Euro/ kv.m.)
  4. Stendo įrengimas – nuo 74 Eurų/kv.m. (standartinis įrengimas)

Pasirinkti parodą

ARTIMIAUSIOS PARODOS
26.09.2023 - 28.09.2023

Tarptautinė specializuota mechaninio apdirbimo technikos, technologijų ir analizės paroda

14.11.2023 - 16.11.2023
Specializuota gėrimų pramonės pasiekimų paroda
16.01.2024 - 18.01.2024
Tarptautinė specializuota liejimo slėgimu technikos paroda
NAUJIENOS